Pohlreich se vrací, vařit bude i Nova a Barrandov | E15.cz

Pohlreich se vrací, vařit bude i Nova a Barrandov

Ano, šéfe!
Ano, šéfe!
• 

br

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Hlavní vysílací časy na soukromých televizích patří vaření. Češi milují vaření a ještě více než samotné vaření zřejmě vaření na televizních obrazovkách. Potvrzují to nová podzimní programová schémata našich nejsledovanějších soukromých televizí.

Už v pondělí 27. srpna od osmi večer startuje na Barrandově první díl kulinářské reality show Recept na bohatství. Vítěz soutěže amatérských kuchařů, která je společným projektem TV Barrandov a TV Joj a vychází z kanadského originálu Recipe to Riches, získá půl milionu korun a možnost prodávat svůj produkt v supermarketech. Ti nejlepší budou muset kromě vaření prokázat i obchodní talent, ve spolupráci s marketingovými experty budou vymýšlet název pro svůj produkt, ale i jeho obal a podobu kampaně. V porotě patnáctidílné soutěže zasednou Libuše Šmuclerová, Pavel Maurer a šéfkuchař Michal Rabina, moderují Adéla Banášová a Petr Vágner.

Moderátorská dvojice pořadu Recept na bohatství Autor:

Televize Prima nasazuje v podzimním schématu pořady, které se jí v minulosti osvědčily. Pro další, pátou a údajně už poslední sérii téměř kultovního Ano, šéfe! dokonce hlásí, že sponzoringové pozice, injektáže i product placement jsou v tuto chvíli vyprodány. Pořadu Ano, šéfe! se svérázným Zdeňkem Pohlreichem jsou vyhrazeny páteční večery, první díl poběží 7. září od 21:20 na Prima Family. Prima nechá i v září nahlížet do kuchyní slavných, VIP Prostřeno, kterému o prázdninách patřily hlavní vysílací časy od pondělí do pátku, zůstává na obrazovkách v úterý a ve čtvrtek od osmi. Program Prima Family zůstává nezměněn, i pokud jde o podvečerní čas a pořad Prostřeno!, kde sice chybějí celebrity, ale divákovi je dopřán pohled i do skříní některých soutěžících.

VIP Prostřeno Autor:

Nova a Prima si to co se týče sledovanosti budou rozdávat počínaje 7. září každý večer. Právo prvního tahu má ale Nova, která už tento pátek od 20:20 zahajuje další z ve světě osvědčených kulinářských formátů – MasterChef. Zatímco Prima nabídne romantiku podle Rosamunde Pilcherové, Nova odstartuje gastronomickou show MasterChef s moderátorkou Danielou Peštovou.

Autor: br

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah