Princ Edward vyzval studenty, aby využívali příležitostí k zážitkům | E15.cz

Princ Edward vyzval studenty, aby využívali příležitostí k zážitkům

princ Edward
princ Edward
• 
ZDROJ: PixelPromo

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Návštěvou Prague British School ve čtvrtek 14. března ukončil princ Edward svůj program v Česku. V rámci hodinové návštěvy pohovořil se studenty a účastníky programu nadace Mezinárodní cena vévody z Edinburghu i jejich učiteli, ale nezapomněl ani na ty nejmenší v mateřské školce.

„Je jedno, jak dlouho či daleko jdete, ale není jedno, co prožijete. Pravda je jednoduchá. To, co jednou investujete do získání nových zkušeností, se vám v průběhu života bohatě vrátí. Proto jděte a využívejte všech příležitostí, které vám život nabízí,“ vyzval přítomné studenty ve svém projevu princ Edward.

„Je to pro nás obrovská čest, že zrovna naše škola byla vybrána k reprezentaci britské formy vzdělávání v Česku. Naším cílem je vychovávat z dětí samostatné mladé lidi a pomoci jim kromě získání vzdělání také něco zažít a obohatit si život o události, které by normálně ve škole nezažily. Spolupráce v rámci programu Mezinárodní cena vévody z Edinburghu k tomu velmi napomáhá a my jsme opravdu rádi, že děti možnosti účasti v programu hojně využívají,“ komentuje návštěvu Matthew Williams, který se v rámci Prague British School stará o děti zapojené do programu nadace.

Princ Edward a jeho manželka Sofie přijeli do Prahy v úterý 12. března na pozvání české pobočky nadace Mezinárodní cena vévody z Edinburghu, kde princ vykonává úlohu předsedy nadace, kterou převzal po svém otci Princovi Philipovi. V odpoledních hodinách princ odletěl zpět do Velké Británie.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.