Kolekce je plná oversized designů, nadčasových střihů, tlumených barev nebo hravé grafika. Edition by Héctor Bellerín s každým kouskem dokazuje, že klíčové kousky sezóny lze vyrobit udržitelným způsobem. Při výrobě kolekce byla využita organická nebo recyklovaná bavlna z odpadu z výrobního textilu; recyklovaný nylon a polyester. Bellerín byl zapojen do všech fází procesu výroby - od samotných návrhů, až po výběr udržitelných tkanin.

4

fotografií

H&M Edition by Héctor Bellerín - nová kolekce

K

Kolaborace a spojení značky H&M s designéry a známými tvářemi jsou vždycky jednou z nejzábavěnšjích módních věcí. Značka už ale nevybírá jen mezi dalšími domy, ale nyní se spojila i s Héctorem Bellerínem, jedním z nejvíce inspirativních fotbalistů na světě.

Bellerín je stejně známý pro svůj vytříbený styl a svůj postoj k životnímu prostředí. Kolekce bude vyrobena pouze z materiálů udržitelného původu. Bellerín byl zapojen do všech fází procesu výroby - od samotných návrhů, až po výběr udržitelných tkanin. Jedná se o nejnovější kolekci konceptu H&M Edition, který přináší klíčové trendy sezóny pro muže. 

„Jsem rád, že mohu spolupracovat s H&M na této kolekci, která je zcela vyrobená z udržitelných zdrojů a díky tomu prosazovat lepší budoucnost módy a planety, “říká Héctor Bellerín, španělský mezinárodní fotbalista a vice kapitán Arsenal FC.

Kolekce Edition by Héctor Bellerín je vyrobena pouze z udržitelnějších materiálů, v souladu s environmentálními hodnotami Bellerína a transparentním závazkem společnosti H&M. Při výrobě kolekce byla využita organická nebo recyklovaná bavlna z odpadu z výrobního textilu; recyklovaný nylon a polyester. Viskózová vlákna taky pochází z udržitelných zdrojů.

„Héctor Bellerín je lídrem generace, která předefinuje mužský styl a prosazuje pozitivní změnu. Všichni v H&M jsme unešení ze spolupráce s Héctorem na kolekci Edition by Héctor Bellerín, která je naší první udržitelnou kolekcí pro muže, “říká Ross Lydon, Head of design Menswear H&M.

Mezi klíčové kousky kolekce patří lehká šedá oversized  parka s padajícími rameny, bavlněná popelínová pruhovaná košile, či elegantní kalhoty, ze kterých lze udělat šortky. Mikiny a trička, které jsou potištěny slogany jako „Live With Purpose“ a „To Protect Our Future together“ spolu s grafikou planety Země. Najdete tady také kostkovanou pánskou tašku, kostkovanou čepici a kšiltovku.

Kolekce Edition by Héctor Bellerín bude k dispozici od 18. února.

Související články
Stopy života na Marsu bude hledat další vozítko NASA
Na Marsu ve čtvrtek přistane automatický průzkumník amerického Národního úřadu pro letectví a vesmír. K hlavním úkolům vozítka Perseverance bude patřit hledání známek mikrobiálního života na rudé planetě v dávné minulosti. Během krátké doby osmi dnů je to už třetí vědecký aparát vyslaný lidmi, který k Marsu dorazil.
NASA objevila mimo Sluneční soustavu planetu, která se mimořádně podobá Zemi
Zemi podobnou planetu mimo Sluneční soustavu objevil tým vědců při nové analýze dřívějších údajů získaných Keplerovým vesmírným dalekohledem amerického Národního úřadu pro letectví a vesmír (NASA). Tato exoplaneta je v astronomickém měřítku poměrně blízko. Planeta označená jako Kepler-1649c se z dosud více než 2600 teleskopem objevených planet nejvíce podobá Zemi, pokud jde o velikost a odhadovanou teplotu.