Mall.cz spustil prodej poukazů, zákazníci budou moci podpořit svůj oblíbený lokální podnik | E15.cz

Mall.cz spustil prodej poukazů, zákazníci budou moci podpořit svůj oblíbený lokální podnik

oka

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Vládní nařízení spojená s prevencí šíření onemocnění COVID-19 tvrdě dopadla nejen na obchodníky, ale také na poskytovatele služeb. Od restaurací a kaváren, přes kadeřnictví až třeba po sauny a masáže. Mall.cz proto ve spolupráci se společnostmi O2 a Makro zahajuje iniciativu „Zachraň podnik“, díky které zákazníkům umožní nakupovat poukazy na služby lokálních podniků a tím je v těchto těžkých časech i z domova podpořit.

Mall.cz je dnes v podstatě online tržištěm, na kterém mohou obchodníci díky programu Mall Partner prodávat svoje zboží a mimo jiné si tak kompenzovat výpadek v prodejích způsobený opatřeními spojenými s šířením koronaviru. Nyní mohou podnikatelé kromě klasického zboží na Mall.cz nabízet i poukazy na své služby, a to zcela bez poplatků. Je to cesta, jak v těžké době pomoci i menším lokálním podnikům k příjmům, které je snad v krizi udrží „nad vodou“. Na základě prodaných poukazů pak budou moci věrné zákazníky potěšit, až znovu otevřou.

„V Mallu víme, jak tvrdě může současná situace dopadnout na lokální podniky, které musely zavřít. V médiích čteme zprávy o tom, jak tisíce živnostníků ukončují činnost, a vypadá to, že pomoc ze strany státu jejich podnikání nejspíš nezachrání,“ říká ředitel Mall Group Oldřich Bajer, a doplňuje: „Přišli jsme proto s nápadem, jak ohroženým místním podnikům rychle pomoci a udržet je při životě. Zakoupení poukazu pro pozdější využití je to nejmenší, co může člověk pro svého oblíbeného holiče, baristu, hostinského či třeba turistického průvodce udělat, aby tyto těžké chvíle přečkal.“

Do podpory se sympaticky, dle svých možností, zapojují i velké společnosti. Makro například informuje o možnosti zahájit prodej vlastních poukazů svoje zákazníky z řad firem prostřednictvím bohaté databáze relevantních firemních kontaktů. O2 zase o možnosti podpořit svůj lokální podnik nákupem poukazu informuje vlastní zákazníky z řad domácností. Přehled podniků najdou zájemci také v aplikaci O2 Výhody.

Podniky, které mají o prodej poukazů zájem, se mohou snadno registrovat na webu www.zachranpodnik.cz.

Autor: oka

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.