Kryptoměny chce Playboy využít jako platební metodu | e15.cz

Playboy si za svůj obsah nechá platit v kryptoměnách

Playboy (ilustrační foto)
Playboy (ilustrační foto)
• 
ZDROJ: Profimedia.cz

pab

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Světu kryptoměn se zkouší přizpůsobit i magazín Playboy. Do konce roku plánuje zavést podporu prodeje internetového obsahu za virtuální měny. 

Firma pro tyto účely vlastní online peněženku. Ta má kromě hlavních kryptoměn podporovat také platby pomocí speciální valuty Vice Industry Token (VIT), jež se profiluje jako prostředek plateb za mediální obsah.

Společnost Playboy Enterprises o tom informovala na svém webu. “Se zvyšující se popularitou nových platebních metod po celém světě chceme také my nabídnout našim zákazníkům flexibilitu ohledně možností úhrady,” uvedla obchodní ředitelka Playboy Enterprises Reena Patelová.

Vše o kryptoměnách čtěte zde >>>

Vice Industry Token je typ kryptoměny, která je ale dosud spojovaná předevšm s pornografickým průmyslem. 

Autor: pab

Kryptoměny

NFT Bitcoin Ethereum Ripple Litecoin Bitcoin cash

Bitcoin je dnes téměř synonymem pro pohádkové zbohatnutí, díky čemuž o kryptoměnách slyšel už snad každý. Kdo chce ale do kryptoměn vložit peníze, měl by si napřed zodpovědět řadu praktických otázek. Do jakých „mincí“ investovat a proč kryptoměnám (ne)věřit? Vyplatí se je těžit, na jaké burze obchodovat a kde bitcoiny či jiné digitální valuty uchovávat? A jakou budoucnost lze vůbec kryptoměnám předpovídat?

Kurz bitcoinu, Kurzy dalších kryptoměn, Kryptoměny a daně, Blockchain, Jak těžit bitcoiny, Jak koupit a prodat bitcoin, Poradna, Halving, Dogecoin

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery