Atraktivní bydlení v zelené čtvrti Nad Rokytkou | E15.cz

Atraktivní bydlení v zelené čtvrti Nad Rokytkou

Praha má novou atraktivní rezidenční čtvrť. Vzniká uprostřed vzrostlé zeleně v pražských Vysočanech a zatím se pyšní dvěma dokončenými etapami rozsáhlého projektu Nad Rokytkou.

A protože cílem celého projektu je stavět právě na těchto benefitech, projektanti vsadili na nízké bytové domy, které jsou zasazeny do upravené parkové plochy. Projekt nabízí i cenově velmi dostupné bydlení, ceny bytů začínají na částce 39 tisíc korun za metr čtvereční. Probíhající výstavba byla dosud rozdělena do tří etap - Zahrady nad Rokytkou, Dvůr nad Rokytkou a Rezidence nad Rokytkou. Zahrady nad Rokytkou již byly zkolaudovány a svůj nový domov v ní našli první obyvatelé čtvrti, druhá etapa Dvůr nad Rokytkou je již od května roku 2009 také zkolaudována.

V prodeji je již třetí etapa Rezidence nad Rokytkou, která rozšiřuje nabídku celého projektu o 160 bytů s obohacenými a rozšířenými standardy. Pět domů nebude narušovat nastavenou výškovou úroveň projektu, ovšem díky barevným obkladům opticky působí dominantně a majestátně. Jejich součástí bude i stylová vstupní lobby, která bude nové majitele denně těšit a udělá dojem na každého návštěvníka. Ostatně, taková by rezidence měla být.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!