Beskydy Sound dvanácti očima | E15.cz

Beskydy Sound dvanácti očima

Sasínová Petra

Share on Facebook Messenger
Nejlepších dvanáct fotografií z festivalu Beskydy Sound ukazuje výstava v klubu Stoun.

Hudební festival Beskydy Sound ve Frýdku-Místku letos přilákal kromě asi čtyř tisíc diváků také čtyřicet amatérských fotografů, kteří tam chtěli fotit. Organizátoři jim umožnili akreditovat se jako fotoreportéři a výsledkem je výstava v klubu Stoun nazvaná Beskydy Sound dvanácti očima, na kterou vybrali dvanáct nejlepších snímků. Mezi nejlepší se dostal i redaktor Sedmičky Jan Smekal.
„Překvapil nás nečekaný zájem amatérských fotografů, kteří chtěli festival fotit. Ty, kteří se prokázali kvalitními snímky ze svých archivů, jsme akreditovali,“ říká organizátor festivalu Milan Anděl. Překvapilo ho obrovské množství kvalitních fotografií, které dostal. „Přišlo nám líto nechat je ležet ladem. Proto jsme udělali soutěž na facebookové stránce festivalu,“ vypráví Anděl. Vítězná fotografka Veronika Ruličková získala také titul oficiálního fotografa festivalu pro příští ročník.

Autor: Sasínová Petra

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.