Čáslav sbírá s novým koučem body | E15.cz

Čáslav sbírá s novým koučem body

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
V devátém kole druhé ligy Čáslav prohrála doma se Sokolovem a trenér Přemysl Bičovský skončil. Vyměnil ho Zdenko Frťala.

Bývalý hráč Teplic, který hrál v lize naposledy v roce 2002, nový kouč Čáslavi, získal s mužstvem za tři kola pět bodů za výhru a dvě remízy. V posledním zápase Frťalův tým v neděli remizoval 2:2 s Hradcem Králové.

Už podruhé jste vystřídal v roli kouče Přemysla Bičovského. Náhoda?

Je to opravdu zvláštní. Když jsem přišel kdysi hrát do Teplic, Bičovský byl takový můj druhý táta. Po Ružomberku jsem ho vystřídal zase v Čáslavi. Je to osud.

Jaký jste trenér?

Působím jako kliďas a v soukromí i takový jsem. Jako hráč, když přijdu na trávník, stává se ze mě jiný člověk. Dosud jsem působil jako asistent Michala Bílka a na lavičce jsem se moc neprojevoval. Možná, že to teď přijde, když jsem poprvé hlavním trenérem.

V čem je největší problém čáslavského fotbalu?

Těší mě, že kluci chtějí pracovat. Vidím na nich, že mají radost z každého vyběhnutí na trávník. Problém Čáslavi je v tom, že má málo kmenových hráčů a hodně na hostování.

Do konce podzimní části chybějí čtyři kola. Kde chcete s týmem přezimovat?

Mužstvo má hru na horní polovinu tabulky. Naším cílem je být ve středu tabulky. Zatím.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.