Čím před létem osvěžit svou sbírku šperků | e15.cz

Čím před létem osvěžit svou sbírku šperků

Prsten Bulgari
Prsten Bulgari
• 
ZDROJ: Archiv ZEN

zen

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Krása šperků je sice věčná, ale neuškodí občas zakoupit nový přírůstek do sbírky, zvlášť pokud jde o časem prověřenou klasiku nebo novinky, které berou dech.

Bulgari

Andy Warhol jednou řekl, že zastávka v butiku Bulgari je pro něj jako návštěva nejlepší výstavy moderního umění. Poselství jeho odkazu je dnes aktuální i v České republice. Butik Bulgari v Praze od května vystavuje nové klenoty z kolekce Bzero1, která byla na trh poprvé uvedena před 14 lety. Její radikální, promyšlený design spojuje dvě ikonografie značky Bulgari: motiv Tubogas a charakteristické logo. Kultovní spirála je metaforou pro harmonii minulosti, přítomnosti a budoucnosti, hladký přechod mezi začátkem a koncem symbolizuje věčnou obnovu. Do kruhu gravírované logo Bulgari je odrazem syntézy tradice a inovace, kterou podtrhuje nový detail – pravé diamanty umístěné po obvodě prstenu.

Prsten z kolekce BZero1Autor: Archiv ZEN
Prsten z kolekce Bzero1

Pomellato

Náušnice a prsten milánské šperkařské firmy Pomellato z kolekce Capri, která oslavuje nejen nádherný stejnojmenný ostrov, ale především svěží barvy Středomoří, jsou vyrobeny s použitím ručně opracovávaného zelenomodrého chrysoprasu.

Šperk NudoAutor: Archiv ZEN
Z kolekce šperků Nudo

Širokou barevnou paletu šperků Nudo nově doplňuje sky topaz. Svým modrým odstínem připomíná akvamarín, v porovnání s ním je však o něco světlejší a exotičtější.

Náušnice CapriAutor: Archiv ZEN
Náušnice z kolekce Capri

Řada Tango je charakteristická diamanty nepravidelně zasazenými do speciálně upraveného černěného stříbra. V kolekci pro tento rok působí i náramky s velkými oválnými články posetými hnědými nebo bílými diamanty. Šperky Pomellato jsou k dostání exkluzivně v klenotnictvích Halada.

Náramek TangoAutor: Archiv ZEN
Náramek z řady Tango

Roberto Coin

Nová kolekce Roberto Coin Bollicine je ztělesněním virtuozity skupiny italských řemeslnických mistrů, kteří byli vyzváni, aby navrhli motiv, jenž by byl zároveň mimořádně lehký a odolný a daly by se do něj vložit drobounké diamanty. Podobně jako šampaňské, s nímž kolekce sdílí stejně neodolatelnou perlivost, je připomínkou elegance a jednoduchosti, kterou má Roberto Coin mimořádně rád. Náušnice a náhrdelníky s diamanty jsou vyrobeny ze žlutého zlata a smaltu.

Kolekce Bollicine od šperkařství Roberto CoinAutor: Archiv ZEN
Kolekce Roberto Coin Bollicine

Autor: zen

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery