Fortuna vypsala sázky na Rathovy miliony | E15.cz

Fortuna vypsala sázky na Rathovy miliony

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
David Rath zřejmě přišel na tolik hledanou zázračnou formuli, jak vyrobit zlato. Na rozdíl od neúspěšných snah dřívějších alchymistů se jeho miliony tvoří snadno. Z krabice s „vínem“ se jako mávnutím kouzelným proutkem vysype sedm milionů korun, pod podlahou v jeho domě dokonce 30 milionů. Této magické schopnosti si již všimla sázková kancelář Fortuna. Kurz na to, že se v domě nebo kanceláři bývalého ministra zdravotnictví najde do 20. května více než 50 milionů Kč je 4:1, mezi 38 až 50 miliony 3:1 a méně než 38 milionů Kč, což odpovídá současnému stavu, 1,2:1, sdělila Fortuna.

„Policie byla jistě při domovní prohlídce velmi pečlivá, i když upřímně řečeno, schovka pod podlahou není zrovna originální. Česká koruna je v posledních letech poměrně tvrdá měna, a tak bych nevylučoval, že by v Hostivicích mohla být i zabetonována. Pokud uvidíte v okolí těžkou techniku, bourací kladiva a bagry, neváhejte a vsaďte si na to, že se nějaký ten milion ještě najde,“ láká s úsměvem hlavní bookmaker Fortuny Michal Hanák.

Fortuna jde přitom tak do detailu, že nabízí i škálu možných typů krabic s ukrytými bankovkami. Rathovy slabůstky přisoudily krabici od bot kurz 1,3:1, od whisky 2:1, stejně jako od IKEA sušenek. Za to praní peněz nepředpokládá – krabice od pračky má kurz 8:1 a také televizi si asi dlouho nekoupil - 12:1.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video