IFMA CZ vyhlašuje XII. ročník soutěže FM AWARDS 2012 | e15.cz

IFMA CZ vyhlašuje XII. ročník soutěže FM AWARDS 2012

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
IFMA CZ (Česká pobočka mezinárodní asociace Facility managementu) vyhlašuje XII. ročník veřejné neanonymní soutěž FM AWARDS 2012. Soutěž je vyhlášena v rámci prestižní akce Týden Facility managementu 2012, která se uskuteční ve dnech 12. – 16. listopadu 2012 v Praze.

V rámci XII. ročníku prestižní akce Týden Facility managementu 2012 konaného ve dnech 12. – 16. listopadu 2012 budou tradičně udělovány ceny FM AWARDS 2012.
Cílem soutěže je podpořit nejlepší řešení a seznámit nejširší odbornou veřejnost s významnými projekty a osobnostmi v oboru Facility managementu.

Soutěž FM AWARDS 2012 je pro letošní rok vyhlášena pro kategorie:

- Projekt roku
- Odborná práce roku
- Osobnost roku
- Studentská práce
- Zvláštní cena poroty

Jednotlivé ceny mohou být uděleny pouze nominovaným projektům, osobnostem a studentským pracím, a vždy pouze jedné nebo jednomu projektu či práci. Na základě doporučení odborné poroty uděluje představenstvo IFMA CZ ceny v jednotlivých kategoriích.
Představenstvo IFMA CZ může také udělit nominovaným projektům, osobnostem nebo studentské práci Mimořádné ocenění IFMA CZ.
Do soutěže mohou být přihlášeny projekty a osobnosti působící na území České republiky a realizované v období od 1. září 2011 do 31. srpna 2012 nebo jejichž výstupy jsou hodnotitelné v tomto období. Samostatnou kategorii tvoří hodnocení studentských prací na téma Facility management. V této kategorii mohou být do soutěže přihlášeny studentské práce, které byly dokončeny ve školním roce 2011-2012.

Vyhlášení výsledků soutěže FM AWARDS 2012 se uskuteční v rámci slavnostního večera XII. ročníku TÝDEN FACILITY MANAGEMENTU 2012 dne 13. listopadu 2012 v Kaiserštejnském paláci.
Vítěz jednotlivých kategorií má právo používat udělený titul jako referenční, reklamní a propagační argument.
Podmínky soutěže a přihlášky můžete stáhnout na www.ifma.cz. Přihlášku včetně dokumentace je nutno doručit nejpozději do 20. září 2012 do 16. hodin na adresu kontaktní osoby – Roman Balogh, e-mail: awards@ifma.cz. Prezentační poplatek za přihlášení do soutěže nebude vybírán.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery