Nákupní park HANÁ: vše do bytu na jednom místě | E15.cz

Nákupní park HANÁ: vše do bytu na jednom místě

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Obchodní centrum a nákupní park HANÁ v Olomouci rozšiřují svou nabídku pro zákazníky. V obchodní zóně, která zasahuje velkou spádovou oblast střední Moravy, mohou zákazníci nakoupit vše od módy, obuvi, potravin až ke kompletnímu vybavení domácnosti.

V nákupním parku, který se specializuje na sortiment „Vše pro váš domov“, byla nedávno otevřena nová prodejna JENA nábytku. Produkty tradičního českého prodejce nábytku a bytových doplňků najdou zákazníci na ploše o velikosti 2200 m2. Celkový prostor nákupního parku s vybavením pro dům a byt je zhruba 19 000 m2.

„Výběr nových obchodních jednotek nebyl náhodný. Strategií vlastníka retail parku je rozšířit spektrum nabízených produktů a vytvořit tak pro zákazníky ucelený komplex služeb, které uspokojí všechny jejich potřeby týkající se bytového příslušenství,“ uvádí Martin Crha, manažer parku HANÁ, a dodává: „Náš retail park je na střední Moravě jedinečný svou koncepcí zaměřenou na domov a bydlení. Ve specializovaných prodejnách návštěvníci nakoupí vše pro dům a byt na jednom místě. V prosinci navíc plánujeme otevření nové prodejny rakouské společnosti Möbelix na ploše 6000 m2,“ uvádí Crha.

Skupina Möbelix je dnes nejrychleji rostoucím prodejcem nábytku v Evropě a její prodejna v Olomouci se stává druhým počinem v České republice.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video