Německý tým P3 slaví další úspěchy | e15.cz

Německý tým P3 slaví další úspěchy

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Společnost PointPark Properties (P3) navazuje na úspěchy z přelomu roku. Německý tým P3 pronajal v prvním čtvrtletí letošního roku dohromady více než 95 000 čtverečních metrů skladových prostor v Německu, Nizozemí a Španělsku.

V Německu P3 podepsala prodloužení nájemní smlouvy na dva roky se stávajícím klientem NEX v P3 parku Bedburg. Společnost NEX si pronajímá skladové prostory o rozloze 33 364 m2. P3 dále podepsala nájemní smlouvu se společností Panopa, která si pronajala plochu 1 125 čtverečních metrů v P3 parku Delta Forum. Stávající klienti v P3 parku Hallbergmoos, Barth Spedition (4 689 metrů čtverečních) a Emons Logistics (1 899 metrů čtverečních), prodloužili svoje pronájmy na tři a dva roky. Novým klientem v tomto parku se stala společnost DocData, která zde bude od 1. května 2012 využívat 1 842 čtverečních metrů skladových prostor.

V Nizozemí P3 pronajala 2 755 čtverečních metrů skladových prostor v parku Westpoint novému klientovi Teva Pharma.

Ve Španělsku P3 podepsala nájemní smlouvu se společností ND Logistics na plochu 9 906 čtverečních metrů skladových prostor od května 2012. Tento klient má zároveň pronajatu plochu o rozloze 12 235 m2 v P3 parku Fontanar.

„Co se pronájmu týká, věřím, že, výsledky za tento kvartál budou patřit k těm nejepším, kterých kdy P3 v těchto zemích dosáhla. Jasně to dokazuje, že tým P3 umí svým klientům nabídnout flexibilní a profesionální služby i na náročných trzích,“ říká Ian Worboys, generální ředitel P3.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery