OBRAZEM: Terénní karavan Bruder EXP-8 poskytne komfort i v extrémních podmínkách | E15.cz

OBRAZEM: Terénní karavan Bruder EXP-8 poskytne komfort i v extrémních podmínkách

Ondřej Mára - Auto.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Nepatří sice k nejmenším, nabízí ovšem velmi působivý komfort, který si můžete užívat i mimo civilizaci.

V poslední době jsme psali o celé řadě obytných offroadů, které slibují fantastické terénní vlastnosti v kombinaci s relativně pohodlným přespáváním prakticky kdekoliv. Mnozí dobrodruzi ovšem preferují spíše obytné terénní přívěsy, které mají tu výhodu, že se dají snadno připojit i odpojit pouze na výlet, takže není potřeba mít více aut nebo jezdit neustále s postelí za krkem.

I tento druh zákazníků má z čeho vybírat, zvláště pak v poslední době, kdy se cestování s obytnými automobily a karavany opět vrátilo do módy. Většina terénních karavanů jsou přitom víceméně kompaktní kousky, které se snaží minimálně limitovat schopnosti vozu v terénu. Existují ovšem i podstatně větší karavany pro dobrodruhy, jako je například Bruder EXP-8.

Ostatně model EXP-8 je dosud největším modelem v nabídce australské společnosti Bruder, už na první pohled je ale jasné, že na jeho palubě nebude nikdo strádat. A to ani na delších výletech mimo civilizaci a bez přípojky k vodě či elektřině.

Model EXP-8 byl zatím zveřejněn pouze ve formě grafických návrhů na webu výrobce a zatím k němu chybí konkrétní technická data. Společnost Bruder ovšem uvádí, že novinka vychází z menších modelů EXP-4 a EXP-6, pouze nabízí větší rozměry. Mělo by se tedy jednat o platformu, která bez problému zvládne pohodlně cestovat po celý rok a zřejmě všude po světě.

Celý článek a kompletní galerii najdete zde >>>

Nejdražší věci Česka: Kolik stojí nejdražší zájezd? >>> 

Autor: Ondřej Mára - Auto.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video