Prokopský vrch – městské bydlení v Praze 13 | e15.cz

Prokopský vrch – městské bydlení v Praze 13

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Společnost RS development dokončila stavbu bytového domu Prokopský vrch, který se nachází na křižovatce ulic Archeologická a Jeremiášova ve třinácté pražské městské části.

#####Tři různé funkce objektu

Funkčně je dům rozdělen do tří částí – tři podzemní podlaží zajišťují parkování pro obyvatele i návštěvníky, přístupné po dvou příjezdových rampách, a technické zázemí domu, přízemí je určeno ke komerčnímu využití pro obchody, restaurace a služby. Další nadzemní patra zaplňují byty, od menších výměr 2+kk až po nadstandardní mezonety. Projekt Prokopský vrch nabízí celkem 170 bytových jednotek v dispozicích 2+kk až 4+kk ve velikostech od 45 do 119 metrů čtverečních. Ke každému bytu je lodžie, balkon nebo terasa a sklep, každá jednotka má vlastní parkovací stání.

Dvacet bytových jednotek z celkového počtu bytů je určeno k pronájmu, typově se jedná o jednotky 2+kk, které budou částečně nebo plně vybaveny a ke každé bude k dispozici parkovací stání. V domě je vyprojektováno i 28 ateliérů situovaných po celé budově, které jsou vybaveny a provedeny ve standardech bytových jednotek. Vnitřně je dům rozčleněn na čtyři vertikální komunikace A, B, C a D, z nichž vždy dvě sekce mají společnou recepční službu a vstup do objektu.

#####Vysoký standard díky použitým materiálům

Materiály použité v interiéru dávají domu vysoký standard, jak prostorový, tak v detailu. Dispoziční řešení bytů zachovává členění na společenskou a soukromou část. V parteru objektu se nacházejí komerční prostory pro obchody, služby a sportovní aktivity.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video