Rádio Svobodná Evropa se stěhuje

Centrála mezinárodní zpravodajské organizace Rádio Svobodná Evropa se přesunula do nových prostor kancelářského projektu Hagibor Office Building společnosti Orco Property Group, který se nachází v jihovýchodní části Prahy a přednedávnem prošel úspěšnou kolaudací.

#####Bezpečnost především

Budova byla postavena v souladu se současnými potřebami multimediální komunikační společnosti a splňuje nejpřísnější mezinárodní bezpečnostní normy. Moderní redakci uprostřed pětipatrového komplexu obklopuje hustá síť propojených kanceláří a vysílacích studií. Autorem projektu je renomované architektonické studio Cigler Marani.

#####Miliardový majetek

Orco Property Group je investor, developer, správce fondu a nemovitostí působící na realitním a hotelovém trhu ve střední Evropě od roku 1991. V současnosti spravuje majetek ve výši 2,5 mld. eur. Orco je lucemburská veřejně obchodovaná společnost kótovaná na Pařížské burze Euronext a na burzách cenných papírů v Praze, Varšavě a Budapešti. Orco Property Group působí v České republice, Maďarsku, Polsku, Rusku, Chorvatsku, Německu, Slovensku a vyhodnocuje investiční příležitosti v nových regionech.