Společnost Pavlof staví apartmány mezi vinicemi | E15.cz

Společnost Pavlof staví apartmány mezi vinicemi

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Společnost PAVLOF, s.r.o. uvádí na trh unikátní projekt třiceti apartmánů ve vinařském kraji na Jihu Moravy. Projekt s názvem Apartmány Pálavské vinohrady je umístěn ve vinařské obci Pavlov přímo na břehu jezera v chráněné krajinné oblasti Pálava.

Každý z domů zastřešuje ve dvou patrech šest apartmánů s kuchyňským koutem, vlastním sociálním zázemím a velkou zatravněnou terasou s výhledem na jezero o celkové užitné ploše 70 až 79 metrů čtverečních. K apartmánům dále náleží úložný box na sportovní vybavení a parkovací stání v areálu. Vlastníci mohou využívat také vinný sklípek, patřící přímo areálu apartmánů Pálavské vinohrady.
„Zájemce si může vybrat mezi dvojím dispozičním řešením; apartmány v přízemí mají větší půdorysnou plochu, která umožňuje ke kuchyňskému koutu, obývací části a koupelně vybudovat samostatnou ložnici, vznikne tak prostorná bytová jednotka 2 + kk s krásnou terasou. Apartmány v prvním podlaží počítají s umístěním ložnice do prostoru mezonetu,“ přiblížil architekturu interiérů Janeček. Jednotlivé objekty mezi sebou vytvářejí vnitřní prostor, který bude sloužit k odpočinku i k různorodým sportovním aktivitám.

Apartmány Pálavské vinohrady jsou určeny jak k individuálnímu užívání, tak k dalšímu pronájmu. Služby spojené s pronájmem a správou celého zabezpečeného areálu zajistí místní tříhvězdičkový Hotel Pavlov patřící stejnému investorovi. „Majitelé apartmánů i jejich hosté se mohou spolehnout na vysoký standard služeb a jejich kompletní zajištění 24 hodin denně. Od správy zelených ploch nebo vinného sklípku, přes úklidy společných prostor, až po zajištění pronájmu, následný úklid apartmánu, praní prádla nebo vyúčtování,“ potvrdil záměr Zdeněk Janeček. Majitel apartmánu se navíc automaticky stává členem Klubu Pálavské vinohrady, díky němuž může, stejně jako jeho hosté, využívat zvýhodnění v rámci akcí pořádaných Hotelem Pavlov a společností PAVLOF nebo čerpat slevy u místních vinařů a dalších sportovních a kulturních subjektů.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video