V Jinočanech u Prahy vznikají nové rodinné domky | E15.cz

V Jinočanech u Prahy vznikají nové rodinné domky

Projekt Bydlení Jinočany připravuje pro klienty luxusní domov v 16 budovaných rodinných domech. Moderní domy jsou k dispozici ve variantách 5+kk nebo 4+kk s obytnou plochou až 163 čtverečních metrů a pozemky o velikostech začínajících na 263 m². Projekt byl nominován na Realitní projekt roku 2012, uvedla společnost Jinočany Development.

Rodinné domy nabízejí pro své majitele příjemné, bezpečné prostředí a nadstandardní vybavení v podobě podlahového topení v celém domě (vyjma garáže), kvalitních dřevěných euro oken, garáží a vlastním pozemkem včetně oplocení. Lze volit mezi dokončením na klíč nebo variantou „k dokončení“, při které zájemce zakoupí dům bez vnitřních úprav a dokončení je v jeho rukou.

Projekt je přitom realizován s ohledem na potřeby začlenění nové výstavby do stávající obce. „Projekt Bydlení v Jinočanech zajišťuje kontakt mezi starousedlíky a budoucími obyvateli. Vnikne zde nová živá čtvrť, široký uliční prostor, významné plochy zeleně, sportoviště a nebytové prostory pro budoucí potřeby nejen nových obyvatel,“ uvádí starostka Jinočan Miluše Čančíková.

Jinočany poskytují svým obyvatelům kompletní občanskou vybavenost v podobě obecního úřadu, pošty, soukromé polikliniky a lékárny. Výhodou pro místí občany je i zrekonstruovaná základní škola a zcela nová mateřská škola. „Školka slouží pro 75 dětí a byla postavena z prostředků EU i příspěvků, které poskytl investor pro stavbu nového sociálního vybavení obce,“ poznamenala starostka. Průměrný věk obyvatel dosahuje 34 let.

„Zájemci se ptají také na možnosti trávení volného času a je to jen dobře. Kvalitu bydlení totiž neovlivňuje pouze střecha nad hlavou,“ doplňuje Karel Stierward ze společnosti Jinočany Development. Hlavními důvody zahájení tohoto rozsáhlého stavebního projektu i v době ekonomické krize byly právě výborné zázemí pro občany Jinočan a velmi dobrá dopravní obslužnost obce s Prahou. Dostupnost je po Pražském okruhu nebo častými spoji hromadné autobusové dopravy na metro Zličín.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!