V létě se začne prodávat zbrusu nové ruské coupé | E15.cz

V létě se začne prodávat zbrusu nové ruské coupé

nes

Share on Facebook Messenger
Automobilka Tagaz v ruském Taganrogu představila nový model pětidveřového coupé. Zcela nový vůz by měl definovat nový segment, který v sobě bude spojovat cenovou dostupnost a sportovní charakter vozu. Sériově vyráběný vůz využívá technologií, které byly dosud jen v automobilovém sportu. Měly by přispět například k nižší váze auta a tedy k optimalizaci spotřeby a výkonu. Automobilka Tagaz má s novým coupé sportovního výzoru velké ambice na ruském trhu.

Cílovou skupinou by podle marketingu taganrožské automobilky měli být především mladí, aktivní a moderní lidé, kteří jsou vnímaví k inovacím, oceňují individualitu a auta se sportovními vlastnostmi a prvky.

V základní verzi by coupé, které nese označení PS511, mělo mít elektrická okna, centrální zamykání, elektricky ovládaná zrcátka s vytápěním, klimatizaci, audio systém a samozřejmě ABS a sadu airbagů. Obchodní název auta a ceník by měl znám 10. června.

Autor: nes

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.