Vizitka města - Horní nádraží | E15.cz

Vizitka města - Horní nádraží

Vrbová (havrba

Tak jako je předzahrádka vizitkou domu a jeho obyvatel, tak i nádraží je vizitkou města. A za tu naši "vizitku" - Horní nádraží - se hluboce stydím.

Nevím, kdo za jeho stav odpovídá, jestli dráhy nebo radní, ale páni radní jsou každopádně zopovdění za město, kam nádraží patří a na toho prvotně zodpovědného mají páky. Přála bych si, aby naši radní vystoupili jednou ze svých limuzín, představili si, že jsou náštěvníky, kteří poprvé přijíždějí do světových (?) lázní a prožijí šok! První dojem - Horní nádraží. A první dojem, jak známo, hned tak z mysli nezmizí, zvlášť když je neustále oživován nepořádkem kolem autobusových zastávek. Ono mezi námi, Dolní nádraží taky nic moc. Všudypřítomný pach moči a vstupní dvěře špinavé tak, že se jich člověk štítí dotknout. To nám, jako další prvotní dojem z Varů, moc dobrou reklamu taky nedělá. Další problém je kontrola. Když už konečně někdo něco uklidí, nikdo nezkontroluje jak a navíc - umetené hromádky odpadku přetrvávají trak dlouho, dokud je vítr opět nerozmetá po okolí. To a celá řada věcí je věobecně známá, tak proč už s tím, magistráte, něco neuděláš?

Autor: Vrbová (havrba

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.