Jana Havligerová: Jednání běží jako po másle | E15.cz

Jana Havligerová: Jednání běží jako po másle

Jana Havligerová: Jednání běží jako po másle
Ministr financí Andrej Babiš
• 
ZDROJ: ČTK

Jana Havligerová

Stát se rozpadá, všichni kradou, jen Andrej Babiš dělá, co může, aby to napravil. To se v kostce dozvěděli obyvatelé Havířova z řeči šéfa ANO, který do města přijel na předvolební mítink, aby podpořil tamní kandidáty hnutí.

Leč, jak je jeho dobrým zvykem, vicepremiér hovořil hlavně o sobě. Zdůraznil především, že ostatním politikům jde pouze o zviditelnění, ale on se snaží pracovat: „Pro mě je důležité to, jestli lidé, když mě vidí, zvrací nebo plivou na zem. Já jsem sám proti všem.“ Že by i proti občanům?

Česká skorokomisařka Evropské komise Věra Jourová nebude řídit „vesmír“. To je po aktivních a řekněme rovnou velmi inspirativních prohlášeních českých politiků hned na několika vrcholných jednáních Evropské unie a NATO šeredně nemilé překvapení. Doma už jsme fakt byli přesvědčení, že je Česko pupek světa. Snad ten vzkaz z Bruselu naši vrcholní představitelé pochopí.

Na závěr itinerář, chcete-li program činnosti Poslanecké sněmovny z minulého a nastávajícího týdne. Minulou středu v deset hodin začalo jednání čtrnácté schůze dolní komory parlamentu. Deset minut po skončení se konala šestnáctá schůze, a opět – deset minut po skončení – začalo patnácté plénum sněmovny. Schůze s pořadovým číslem čtrnáct a šestnáct už byly ukončeny. Patnácté plénum je přerušené do 16. září do 18 hodin. Sedmnáctá schůze bude zahájena 16. září ve 14 hodin. Dolní komora parlamentu běží jako hodinky.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!