Slovo šéfredaktorky Terezy Zavadilové: Dobré zprávy nejsou zdarma | E15.cz

KoronaHelpdesk E15

Jak ekonomicky přežít koronavir

Více k tématu

Slovo šéfredaktorky Terezy Zavadilové: Dobré zprávy nejsou zdarma

Tereza Zavadilová

Tereza Zavadilová

Deník E15 v kulatém roce 2020 vstoupí do třináctého roku své existence. Bude to pro něj i pro nás, jeho redakci, čas zásadní změny. Počínaje lednem přestupují naše byznysové noviny do placené distribuce.

V listopadu roku 2007 přišel ekonomický deník E15 na tuzemský trh jako bezplatně distribuovaný titul. Během let se náš přístup k distribuci postupně měnil. Kvůli větší dosažitelnosti čtenářů jsme deník začali prodávat na novinových stáncích. A přidávali jsme také nadstavbový placený obsah pod značkou E15 Premium v magazínech i na webu.

Vývoj deníku E15 reflektuje to, jak se mění svět kolem nás. Kvalitní obsah v médiích je často vytlačován neprofesionální produkcí. Za byznysovým zpravodajstvím přitom stojí spousta erudice a tvrdé práce. Kdyby tomu tak nebylo, v novinách byste se dočetli jen nekriticky přejímané PR zprávy firem a institucí.

Nemovitosti jsou předražené o sedmnáct procent, říká člen bankovní rady ČNB Aleš Michl

Dlouhodobé přízně vás, čtenářů, si velmi vážíme. Pokud chcete číst deník E15 i v roce 2020 tak, jak jste zvyklí, na webové adrese najdete přehled možností. Nově výtisky deníku E15 koupíte také v celém Česku i v trafikách sítí HDS a Geco a na dalších vybraných místech.

Přejeme vám inspirativní rok 2020 a kvalitní počtení i nadále.

Cesta k bohatství vede přes cizinu
Vizionáři jsou otevřeni podivnostem, říká Ivan M. Havel

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!