Řeznictví ovládaná Agrofertem zákazníky nelákají, zavřela první pobočka | E15.cz

Řeznictví ovládaná Agrofertem zákazníky nelákají, zavřela první pobočka

mit

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Sázka na poptávku po kvalitních potravinách nevyšla koncernu Agrofert ze svěřenského fondu Andreje Babiše. Nabízet je měl koncept provozoven Pražské řeznictví, nyní ale po roce fungování zavřela první z nich. Následovat mohou další, uvádí portál Neovlivní.cz.

Provoz ukončila holešovická pobočka v ulici Komunardů. „Projekt nesplnil naše očekávání,“ uvedl pro Neovlivní.cz mluvčí Agrofertu Karel Hanzelka. “Provozovna v Holešovicích byla ztrátová měsíčně sto až sto padesát tisíc. Lidi tam prostě nechodili,” tvrdí jeden ze zaměstnanců.

Server dále s odkazem na svá zjištění píše, že nejasná je i budoucnost dalších tří prodejen pod značkou Pražské řeznictví. Ty se nacházejí na lukrativních adresách v blízkosti centra - Na Poříčí, ve Vinohradské ulici a Na Ohradě. Ve hře je údajně i převzetí celého projektu.

Řeznictví prodávala především produkty firem z koncernu Agrofert, provozovatelem však nebyl přímo tento holding, ale dceřiná spolenost PMU. Ta se v roce 2017 potýkala s pětimilionovou ztrátou, novější hospodářské výsledky nejsou k dispozici.

Jak dělat gastrobyznys správně a otevřít si úspěšnou hospodu? Objednejte si manuál E15 >>>
Magazín E15 Premium Chceš hospodu?

Autor: mit

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video