Putin pronesl tak ujetý projev, jako by byl sjetý. Na výročí neměl co jiného nabídnout | e15.cz

Putin pronesl tak ujetý projev, jako by byl sjetý. Na velké výročí neměl totiž co jiného nabídnout

Luděk Staněk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Rusové slaví Den vítězství. Ovšem toho před 77 lety, letos se k vítězství nepřibližují ani ve snech. Důvodů to má hned několik, třeba protože tentokrát je nefinancují USA, která nyní pomáhá jejich „protivníkovi“.

A tak Rusové nejsou schopni dostat se ani přes Charkov. Ale aby ukázali, že jejich armáda je stále mocná, i když dostávají mocně na pr*el, uspořádali opulentní oslavy vítězství. Více v Událostech Luďka Staňka na Mall.tv.

Průvodu Moskvou se zúčastnili i oba přeživší generálové a celá Potěmkinova vesnička armádní techniky. Jejich armáda tiktokových vojáků už totiž spolu s celou řadou tanků zakukala na Ukrajině. A podle všeho to bylo to nejlepší, co měli. V uniformách tak asi brzy uvidíme bábušky a kojence.

Autor: Luděk Staněk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video