Strojírenský veletrh zaznamenal víc vystavovatelů i návštěvníků | E15.cz

Strojírenský veletrh zaznamenal víc vystavovatelů i návštěvníků

Mezinárodní strojírenský veletrh
Mezinárodní strojírenský veletrh
• 

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
V pátek 7. října skončí na brněnském výstavišti 53. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu (MSV). Za první tři dny jej navštívilo přibližně 46 tisíc návštěvníků. Ve srovnání s loňskem je to asi o dva a půl tisíce lidí více – navíc nejsilnějším dnem je tradičně čtvrtek, který ještě není dopočítán.

Na návštěvníky čekají až do pátku plně obsazené výstavní haly, protože na veletrhu vystavuje přibližně 1600 firem, z toho třetinu tvoří zahraniční společnosti.

I počet vystavovatelů znamená meziroční nárůst o více než deset procent a Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně tak potvrdil své postavení nejvýznamnější přehlídky průmyslových technologií ve střední Evropě. Partnerskou zemí se pro letošní ročník veletrhu stalo Polsko.

Mezinárodní strojírenský veletrh Autor:

„Na Mezinárodní strojírenský veletrh se letos vrátily podniky, které zde vystavovaly naposledy v roce 2008, další rozšířily své výstavní plochy a přivezly více exponátů. Většina hal byla již týdny před zahájením vyprodána do posledního místa. Známkou zvýšeného zájmu byly také čekací listiny, které jsme v minulých dvou letech nepotřebovali,“ potvrzuje vzestupnou tendenci strojírenského odvětví ředitel MSV Jiří Rousek.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah