Bydlete v centru Prahy – zn. bez starostí! | e15.cz

Bydlete v centru Prahy – zn. bez starostí!

PR
PR
• 
ZDROJ: PR

.

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Unikátní koncept pronájmu moderních apartmánů snoubí pocit domova s komfortem hotelu.

Lákají vás moderní bytové projekty, ale nechcete se vázat hypotékou? Kvalitní bydlení si můžete užívat naprosto bez starostí – jako nájemce. Na rozdíl od běžných novostaveb, které developer po prodeji opustí, je v Apartmánech Albertov v centru Prahy o rezidenty neustále pečováno.

Bydlení snů skutečně existuje. Přímo pod Vyšehradem, jen pár minut chůze od historického centra Prahy. Apartmány Praha Albertov poskytují ideální zázemí k dlouhodobým pronájmům i kratším pobytům.

Pronájem bez realitky

Pronájmem apartmánu jednoduše získáte kompletně zařízený moderní domov. Bez zbytečných provizí realitní kanceláři, přímo od developera. O nic víc se starat nemusíte. Každý apartmán zahrnuje nadstandardní výbavu od mikrovlnné a elektrické trouby v kuchyni po pračku a sušičku v koupelně.

Víc než jen domov

Potřebujete instalatéra nebo jen objednat taxi? Recepce splní všechny vaše požadavky a přání. I úklid apartmánu už můžete navždy pustit z hlavy. Stačí zavolat! A péči věnujeme i venkovnímu areálu plnému zeleně.

Bydlete v centru dění

Problém mnoha nových projektů tkví v jejich umístění na periferii Prahy. Rezidenti se musí smířit s horší dostupností do centra i omezenou nabídkou aktivit v lokalitě. Apartmány v blízkosti středu metropole naopak nabízejí širokou škálu kulturního a sportovního vyžití.

Do obchodu výtahem

Uzavřený areál projektu skýtá dostatek soukromí a klidu. Rezidenti to mají jen pár kroků do restaurace Potrefená husa a do malého obchodního centra se supermarketem. Nákup na večeři nebo čerstvé pečivo k snídani obstaráte během chvilky přímo v komplexu.

Apartmány Praha: Bydlení pro každého

Unikátní filozofie bydlení vychází vstříc všem, kteří neholdují vlastnictví bytu, přesto si rádi dopřejí komfort moderního apartmánu s občanskou vybaveností na dosah ruky. Svůj sen o bydlení bez starostí si v Apartmánech Praha Albertov může splnit každý!

Autor: .

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video