Nečas se rozvedl. K soudu nedorazil ani expremiér, ani jeho bývalá žena | E15.cz

Nečas se rozvedl. K soudu nedorazil ani expremiér, ani jeho bývalá žena

Nečas se rozvedl. K soudu nedorazil ani expremiér, ani jeho bývalá žena
Manželé Nečasovi
• 
ZDROJ: čtk

ČTK

Manželství expremiéra Petra Nečase bylo dnes u Obvodního soudu pro Prahu 4 rozvedeno. Jednání bylo krátké. Nerčasovo manželství skončilo po 27 letech.

Manželé se k soudu nedostavili, zastupovali je jejich právníci, uvedl deník Blesk. O Nečasových rodinných problémech se spekulovalo už loni, letos v lednu Nečasovi oznámili, že spolu nežijí. Expremiér původně tvrdil, že za rozpadem manželství není vztah s někým jiným. Nedávno ale přiznal vztah se svou bývalou spolupracovnicí Janou Nagyovou, která čelí obvinění v souvislosti s přidělováním politických trafik a zneužití Vojenského zpravodajství.

Podle justiční webové databáze se rozvodové jednání konalo v soudním areálu Na Míčánkách od 08:45, soudkyně Blanka Schramová jej nařídila jen na čtvrt hodiny. „Potvrzuji, že dnes bylo uvedené manželství naším soudem rozvedeno. Účastníci se i vzdali práva na odvolání, rozsudek tedy nabyde právní moci dnem doručení,“ napsal mluvčí soudu Michael Květ.

Nečas už dříve uvedl, že se na rozdělení majetku a péči o děti s manželkou Radkou dohodli. Společně mají čtyři děti, dvě nezletilé dcery zůstanou v péči matky.

Autor: ČTK
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!