51

fotografií

Na pronájem garsonky v Praze si připravte i 30 tisíc. Za tuto cenu dostanete luxusní singl byt

G

Garsonky a malé byty už dávno nejsou synonymem levného bydlení pro chudé studenty. Singl byty jsou čím dál častěji luxusně zařizovány i pro náročnější klientelu a tomu samozřejmě odpovídá i jejich cena. Na pronájem o něco lepší garsonky v Praze si připravte minimálně 20 tisíc korun měsíčně, za ty na lepší adrese ještě o deset tisíc více.

Přestože ceny pronájmů v Praze díky absencí krátkodobých pobytů cizinců spíše snížily, menší byty jsou na realitním trhu v kurzu. Vybírají si je hlavně lidé, kteří se věnují kariéře a svobodnému životu, takže jim vůbec nevadí obývat jeden pokoj, ve kterém mají kuchyň, obývák i ložnici dohromady. A architekti a designéři jim jdou na ruku a dokáží takové malé bytečky o několika desítkách metrů čtverečních vybavit tak, že nejsou nijak přeplácané, ale zároveň v nich najdete vše ke komfortnímu a přepychovému životu. Exkluzivitě však odpovídá i cena, která se u pronájmů v Praze pohybuje v desítkách tisíc.

Podívejte se v galerii na luxusní singl byty v Praze k pronájmu:

Krize restaurací v Čechách. Na prodej jsou i ty na prestižních adresách poblíž Pražského hradu, v lázních či na Stodolní
Je tomu rok, co celým světem včetně Česka začala zmítat koronavirová epidemie, která zasáhla do životů každého. Jedním z nejpostiženějších oborů je restaurační byznys, který se už několik měsíců kvůli vládním opatřením a odlivu turistů potýká s drastickým propadem tržeb. Mnoho z provozovatelů se proto rozhodlo svůj podnik raději ukončit.

Související články