3

fotografií

Představujeme King C. Gillette – novou kolekci pro péči o vousy

P

Péče o vousy je umění. Gillette proto přináší novou značku výrobků King C. Gillette pro dokonalý zážitek z domácí péče – jako z barber shopu! Kolekce je inspirována 115letou tradicí, proto koneckonců nese jméno zakladatele, King Camp Gillette. Je výsledkem století zkušeností v péči o vousy a zahrňuje kompletní kolekci produktů, které ti pomohou zdokonalit tvůj osobní styl, od holení přes precizní tvarování až po péči; od ikonické kovové žiletky přes její moderní sestřenici s náhradními hlavicemi a elektrický zastřihovač až po pečující emulze a oleje.

Ať už se rozhodneš pro hladké oholení, bradku, strnište, knír, nebo plnovous, nová kolekce King C. Gillette obsahuje vše, co potřebuješ k tomu, aby ses stal pánem svého stylu!

Co kolekce King C. Gillette obsahuje?

Kolekce výrobků King C. Gillette inspirovaná tradičními metodami holení by nebyla kompletní bez naší klasické žiletky s dvojitým ostřím. Je to opravdu kultový produkt, který nesmí chybět ve sbírce žádného příznivce precizního tvarování vousů. V roce 1901 jej přeslavil právě King Camp Gillette – není to proto náhodou, že se tento důmyselný malý nástroj dodnes nazývá jménem našeho zakladatele.

Kravata ovlivňuje psychiku víc, než si myslíte
Je kravata symbolem mužnosti? Autor knihy The Psychology of Clothes, J. C. Flugel, předkládá mnoho důvodů, proč tomu tak je. Jde dokonce i dále a srovnává její význam i tvar s významem a tvarem falických symbolů minulosti, například obeliskem v Hyde Parku či Washingtonovým památníkem v National Mall. Přinášíme vám druhý díl našeho kravatového seriálu.

V kolekci najdeš jak startovací balení klasické žiletky s chromovanou rukojetí, tak i balení náhradních žiletek. Pro fanoušky hladkého oholení je tu také designový holící strojek s prémiovou rukojetí a pěti břity pro precizní holení a jedním speciálním zarovnávacím břitem na tvarování. K němu jsou samozřejmě dostupné náhradní holící hlavice. Příznivcům vousů je pomůže udržet v dokonalém tvaru zastřihávač s 3 různými nástavci – ideální pro zarovnání kontur a pravidelné zastřihování.

Vedle žiletky či strojku ti na poličce nesmí chybět také gel na holení s bílým čajem a arganovým olejem. Pro péči o vousy od strnište až po plnovous je tu pak čistící emulze na vousy a obličej, která ti dodá zaručený pocit svěžesti. Nezapomeň po mytí použít změkčující balzám s kokosovým máslem – buď jako kondicionér na vousy (nech chvíli působit a pak opláchni vodou), nebo jako bezoplachový změkčovač.

Hodinky z Glashütte. Nezničitelná německá kvalita
Vysoká hodinařina – to není jen Švýcarsko. Kdo je podobně vyšinutý na dokonalost? Kdo si potrpí na pořádkumilovnost a preciznost? Kdo má vztah k technice a ke strojům? Kdo má ve všem „ordnung“? Na ja, jsou to Němci. A málokdo ví, že jedna z nejslovutnějších hodinářských manufaktur na světě se nachází kousek od našich hranic.

Vůně produktů pro péči o vousy je zcela unikátní. Objev jejich moderní mužnost – perfektní směs svěžího citrusu a hravého zázvoru, kombinovaná s růžovým pepřem a chladivými mátovými nuancemi. Tóny pelargonie, bourbonu a uklidňující levandule dodávají vůni hloubku, zatímco krémové boby Tonka a hřejivé dřevnaté aroma v tobě zanechají pocit absolutní sebejistoty.

Nová kolekce King C. Gillette je k dispozici v síti prodejen dm drogerie markt s.r.o.

Související články