Tenisky Nike GO FlyEasy jsou dostupné ve dvou barevných variantách a jedné černé. Ohyb boty, který usnadňuje nazouvání a jakmile stlačíte patu dolů, zacvaknou se kolem nohy. Nike Go FlyEasy připravené na nazutí Černá varianta revolučních tenisek Nike Go FlyEasy

4

fotografií

Nike představil revoluční tenisky GO FlyEase

N

Nike za dobu svého působení přinesl již několik revolučních momentů a o této oregonské firmě můžeme s jistotou říct, že vyvářejí mnohem víc, než jen módní oblečení. Proto není překvapením, že jedna z nejzajímavějších novinek ve světě bot za posledních deset let je z jejich dílny. 

Nike GO FlyEase jsou skutečně ojedinělá záležitost a jsou spíše kouskem promyšlené technologie. Jsou totiž vytvořené tak, že si je dokážete obout bez nutnosti použít ruce. 

Tenisky Nike GO FlyEasy jsou dostupné ve dvou barevných variantách a jedné černéAutor: Nike

To samostatně možná novinka není, pán bůh nám dal dřeváky už před staletími a pantofle taky. Nebo třeba espadrilky a mokasíny. Jenomže v těch není úplně ideální běhat. 

Černá varianta revolučních tenisek Nike Go FlyEasyAutor: Nike

Tyhle tenisky jsou určené přímo na běhání a další lehké sporty, jako třeba šerm a tak podobně. Fungují jednoduše. Při nazutí se zadní část „zacvakne“ kolem paty a za boha nespadnou a v běhu nebudou omezovat nepohodlím. Pevnost bot kolem nohy zaručuje gumový pás, který se po nazutí usadí na místě, které je pro daný sport nejhodnější. 

Tenisky Nike GO FlyEasy jsou dostupné ve dvou barevných variantách a jedné černé.Autor: Nike

Technologie těchto bot také povoluje (a téměř k tomu nutí) boty skopávat klasickýcm pohybem, který známe všichni. Zůstanou pak v pozici připravené na další nazutí. Hlavně se nemusíte ohýbat. Díky nově vytvořené podrážce jsou boty také mnohem lehčí a nabízí skvělé odpružení. A už nikdy nezakopnete na špatně zavázané tkaničce. 

Boty budou od 15.února dostupné pro členy Nike pouze v limitovaném počtu a v následujících měsících tohoto roku se vydají celosvětově.