Kupte si ForMen
Kupte si aktuální vydání FORMEN
Hodinky Montblanc 1858 Geosphere Messner, cena k doptání v butiku Sluchátka Montblanc, bezdrátová v kvalitní kůži. Brýle Bulgari, cena k doptání v butiku Brýle Bulgari, cena k doptání v butiku Brýle Blake Kuwahara, k dostání v Žilka Optik Studio Brýle Blake Kuwahara, k dostání v Žilka Optik Studio Průvodce The Do Book Company, prodává obchod Book Therapy

7

fotografií

Stylové módní novinky - od hodinek až po knihy

N

Není moc za co utrácet. Na zimní lyžovačky asi nikdo moc nepojede, hospody zavřené, divadlo a kino taky nic. Tak proč si neudělat předvánoční radost s nějakou ze stylových novinek. Koneckonců jakákoliv drobná i ne úplně drobná radost se teď hodí.

Precizní hodinky Montblanc 1858 Geosphere Messner, limitovaná edice pojmenovaná podle známém italském horolezci. Poprvé tato edice vznikla v roce 2018 a od samého začátku jsou tyto hodinky spojeny s tzv. Korunou planety, kterou tvoří nejvyšší hory všech sedmi kontinentů, a s výzvou Reinholda Messnera. Jeho trasa, označovaná jako „Messnerův seznam“, je jednou ze čtyř variant, jak zdolat všechny nejvyšší vrcholy každého světadílu, a je považována za tu nejtěžší verzi vůbec.Pokud se necítíte na hodinky, Montblanc má nově i luxusní sluchátka. 

Sluchátka Montblanc, bezdrátová v kvalitní kůži. Sluchátka Montblanc, bezdrátová v kvalitní kůži.Autor: Montblanc

Známý designér Blake Kuwahara vytvořil novou kolekcii brýlí Grey Label, které připomínají kosti a klouby. Jeho typickým rukopisem jsou dvojité obruby a inspirace živým světem.  Kuwahara v kolekci využívá svých zlatnických dovedností a každý rám je ručně odlitý s precizně zapracovanými detaily. Kolekce Grey Label se skládá ze čtyř stylů ve třech různých barevných provedeních. V České republice prodává brýlové obruby značky Blake Kuwahara Žilka Optik Studio.

Brýle Blake Kuwahara, k dostání v Žilka Optik StudioBrýle Blake Kuwahara, k dostání v Žilka Optik StudioAutor: Blake Kuwahara

Novou kolekci brýlí pánskách brýlí uvedla i značka Bulgari. V černé nebo zlaté a nezvykle minimalistickém designu jsou naprostým vrcholem italské kvality. 

Abychom se v další karanténě neflákali jako minule, je dobré pokusit se být trochu produktivní. Pečení chleba je produktivita taky, ale zkuste číst.  The Do Book Company je série průvodců a knih zaměřených na sebezlepšování jak osobnosti, tak i byznysu a profesionálního vystupování a život. 

Průvodce The Do Book Company, prodává obchod Book TherapyPrůvodce The Do Book Company, prodává obchod Book TherapyAutor: Book Therapy

V obchodě Book Therapy navíc seženete mnoho uměleckých, designových a lifestyle knih. 

Související články
Prezident Erdogan začíná chápat rozsah tureckých ekonomických problémů
Dalo by se říci, že míra Erdoganových zahraničních výbojů je přímo úměrná velikosti domácích, zejména hospodářských problémů. Prezident ale minulý týden přislíbil rozsáhlé reformy, které mají pomoci stabilizovat domácí měnu a inflaci. Už dříve vyměnil šéfa centrální banky a na post ministra financí rezignoval jeho zeť Berat Albayrak.
Na trhu se přetřásá prodej silného řetězce
Velká investiční skupina má zvažovat prodej svého klíčového aktiva na poli tuzemského maloobchodu. Očekává se, že na prodej bude významný menšinový podíl. Horkým zájemcem má být americký kolos s tržní kapitalizací přes třicet miliard dolarů.
Filozof Sokol: Prymula se neměl nechat chytit, je to ale prkotina a rezignovat by neměl
Ministr zdravotnictví Roman Prymula (za ANO) a Jaroslav Faltýnek (ANO) byli ve středu večer v restauraci na pražském Vyšehradě, čímž porušili vládní celostátní opatření. Důvod k rezignaci ministra to ale není, říká na dotaz deníku E15 filozof, bývalý prezidentský kandidát a školitel aplikované etiky na fakultě humanitních studií Karlovy univerzity Jan Sokol.
Skončilo nám už pět nájemníků a další asi přibydou, říká mluvčí správce Palladia
Kvůli vývoji koronavirové epidemie budou od čtvrtka do konce nouzového stavu, který je aktuálně platný do 3. listopadu, uzavřené obchody. Výjimku mají prodejny základního sortimentu. Nařízení se tyká i obchodních center, jejichž nájemníci se dostávají do finanční tísně. „Opakované uzavření obchodů a restaurací bude mít jistě dopad na finanční situaci nájemců a lze očekávat zvýšení počtu insolvencí. Smlouvu nám už ukončilo pět obchodů a dá se předpokládat, že další budou přibývat,“ říká Karolína Peterková, mluvčí společnosti Property Solutions, která obchodní centrum Palladium spravuje.