6

fotografií

Vans a Noon Goons uvádějí kolekci věrnou stylu SoCal

V

Vansky asi všichni znají, protože je každý buď nosil, nebo nosí, nebo ještě bude nosit. Tou fází si musí každý projít. Vans ale není známá jen pro klasické černé tenisky, ale především pro své kolaborace s jinými značkami. A vždycky jsou úspěšné. 

Vans se často snaží spolupracovat s podobně smýšlející inovátory. Losangeleská značka oblečení Noon Goons sdílí s Vans jižanskou estetiku a vášeň pro kvalitu, a z toho důvodu se tato dvojice dokonale hodí pro jaro 2021.

Adidas Stan Smith nyní v ekologičtější verzi
V roce 1973 se zrodila legenda v podobě ikonických tenisek značky Adidas. I když je ale něco téměř dokonalé, evoluce je nezastavitelná. Značka Adidas s jarem přichází s teniskami Stan Smith, jejichž nový ekologický svršek z materiálu Primegreen obsahuje 50 procent recyklované příze. 

Kurt Namore, kaliforňan z jihu se zkušenostmi s výrobou oděvů zjistil, že je nedostatek značek, které by skutečně reprezentovaly jeho osobitý styl - kombinaci bruslení a surfování. Díky jeho zkušenostem s materiály a výrobou Namore začal vyrábět oblečení pro sebe a své přátele a vzniklo tak Noon Goons.

Značka uvedla svou zahajovací kolekci na podzim/zima 2016 a dnes ji najdete u předních světových prodejců.

Navrženo a vyrobeno v centru Los Angeles, Noon Goons skutečně ztělesňují SoCal styl s jejich luxusními, ale přesto snadno nositelnými oděvy. I proto je nová kolaborace s Vans moderní, svěží, streetová a přesto působí luxusně a „draze“. 

 

Související články