Známí umělci podruhé zahrají Spolu jedním hlasem | E15.cz

Známí umělci podruhé zahrají Spolu jedním hlasem

Skupina Lucie vystoupila 10. června v Praze v rámci svého velkého halového turné. Na snímku je kytarista, bubeník a zpěvák David Koller a bubeník Adam Koller.
Skupina Lucie vystoupila 10. června v Praze v rámci svého velkého halového turné. Na snímku je kytarista, bubeník a zpěvák David Koller a bubeník Adam Koller.
• 
ZDROJ: ctk

oka

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

V pátek 8. května se uskuteční už druhý díl jedinečného online hudebního projektu „Spolu jedním hlasem“, který opět přinese živě koncert českých umělců z Lucerna Music Baru a dalších míst po celé České republice. Výtěžek akce putuje na pomoc lidem, kteří bojují proti pandemii koronaviru v „první linii“. Generálním partnerem projektu „Spolu jedním hlasem“ je Komerční banka.

„Nacházíme se v situaci, kterou drtivá většina z nás nikdy nezažila. V situaci, kdy je nezbytné táhnout za jeden provaz, pomáhat si a podpořit ty, kteří si to nejvíce zaslouží. Jsou to právě zdravotníci, hasiči, policisté i další profese působící denně v „první linii“, kterým společně s několika desítkami umělců posíláme své velké poděkování i podporu,“ uvedla Hana Kovářová, výkonná ředitelka pro Brand strategii a Komunikaci Komerční banky. 

Program, v němž vystoupí David Koller, Ben Cristovao, Pokáč, Lenny a mnoho dalších umělců, bude online streamován na kanálech platforem YouTube, Facebook a částečně i na Instagram. Přenos z koncertu mají v živém vysílání přenášet rozhlasové stanice Evropa 2 a Frekvence 1.

V souladu se stávajícími bezpečnostními a hygienickými opatřeními se koncert samozřejmě uskuteční bez publika a počet technického personálu bude omezen na nezbytné minimum. Novinkou druhého dílu „Spolu jedním hlasem“ je ale možnost aktivního zapojení diváků. Alespoň některých. Prvních 200 platících, kteří si zakoupí dobrovolnou vstupenku v hodnotě 500 Kč a výše, může vystoupení v Lucerna Music baru sledovat na speciálním privátním online kanále s možností zapojit se do rozhovoru s moderátory a umělci a ovlivnit dění koncertu.

Akci je možné podpořit odesláním SMS na telefonní číslo 87 777 (30 Kč - text SMS: DMS SPOLU 30; 60 Kč - text SMS: DMS SPOLU 60; 90 Kč - text SMS: DMS SPOLU 90.

Více informací zjistíte na webových stránkách www.spolujednimhlasem.cz.

Autor: oka

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video