Colliers získala tři ocenění na CEE Quality Awards | e15.cz

Colliers získala tři ocenění na CEE Quality Awards

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Poradenská společnost Colliers International získala ocenění ve třech kategoriích CEE Quality Awards pro rok 2012. Porota ji vyhlásila nejlepší agenturou v segmentu průmyslových nemovitostí, nejlepší agenturou v oblasti kancelářských nemovitostí a nejlepší společností v oblasti property managementu. Podle údajů o trhu Colliers uskutečnila v regionu střední a východní Evropy 25 procent pronájmů kanceláří, kdy byl zastupován nájemce.

Kromě toho Colliers zprostředkovala 43 procent pronájmů průmyslových nemovitostí v regionu. „CEE Quality Awards pro nás mají obrovský význam zvláště proto, že o jejich udílení rozhodují naši klienti,“ řekl Hadley Dean, Managing Partner pro východní Evropu.

Slavnostního galavečera ve Varšavě organizovaného CEE Insight Forum ve spolupráci s Financial Times se zúčastnilo téměř 600 hostů z 30 zemí. Ocenění byla udělena významným projektům a společnostem ze sektoru komerčních realit a také odborníkovi roku. Ceny jsou udíleny za vynikající obchodní úspěchy, které ovlivňují dění na komerčním trhu s nemovitostmi. Vítězové jsou vybíráni elitní skupinou odborníků z předních společností působících na nemovitostním trhu a mezinárodních partnerů ze zemí regionu střední a východní Evropy včetně developerských společností, investorů, bank a poradenských specialistů.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery