FINEP startuje prodej dalších bytů v Britské čtvrti | E15.cz

FINEP startuje prodej dalších bytů v Britské čtvrti

Společnost FINEP CZ zahájila prodej bytů ve čtvrté etapě projektu Britská čtvrť v Praze-Stodůlkách. Jde o budovu, která je s 15 patry dominantou této části Prahy.

„Jedná se o jeden z nejúspěšnějších projektů společnosti FINEP. Například první a druhá etapa se prodala ještě před dokončením. Ve třetí etapě, která je napůl rozestavěná, zbývá doprodat již jen 10 bytů,“ říká generální ředitel FINEP Tomáš Pardubický. FINEP zahájením prodeje čtvrté etapy reaguje na poměrně velkou poptávku. Nový projekt zahrnuje celkem 137 bytů v různých dispozicích od 1+kk o rozloze 37,9 m2 až po velkoryse řešené luxusní byty 4+kk o rozloze 119,8 čtverečních metrů. Každý byt disponuje balkonem, lodžií nebo terasou. Parkování je zde v garážích nebo na venkovních stáních.

Byty svou kvalitou a vybavením patří mezi vyšší standard. Domy projektu Britská čtvrť se vyznačují moderní architekturou. Samozřejmostí jsou moderní výtahy s bezbariérovými vstupy do domu. Součástí projektu je také kamerový systém v domě. V rámci nově budovaných domů bude postaven nový rozlehlý park s dětským hřištěm, lavičkami a vodními prvky. Tento park bude navazovat na již vybudované náměstí. K pohodlí rezidentů slouží nejen nově otevřený vstup do metra Stodůlky, ale také občanská vybavenost (obchodní centra, plzeňská restaurace, služby, zdravotnická zařízení, sportoviště atd.) v místě či v blízkém okolí. Celé Západní Město i Britská čtvrť jsou napojené na Pražský okruh, dálnici i letiště.

 

Hlavní zprávy

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!