Galerie Harfa přivítá první návštěvníky již za rok | E15.cz

Galerie Harfa přivítá první návštěvníky již za rok

V současnosti největší obchodní a administrativní centrum, které se staví na území hlavního města Prahy – Galerie Harfa plánuje své otevření již na podzim příštího roku.

Galerie Harfa nabídne obchodní plochy na třech podlažích o celkové výměře 42 tisíc metrů čtverečních a kancelářské plochy o velikosti 20 tisíc metrů čtverečních ve dvou desetipodlažních věžích. Zvláštní atrakcí centra bude terasová střešní zahrada přístupná z food courtu a restaurací, která nabídne velké dětské hřiště, ledové kluziště, zábavní vodní prvky a multimediální atrakce. Tento zelený park dosáhne velikosti 9500 metrů čtverečních.

Projekt developerské společnosti C&R Developments, člena skupiny Light-house Group vyrůstá v těsné blízkosti O2 areny ve Vysočanech. Centrum bude dopravně napojeno na stranici metra Českomoravská, autobusový terminál, tramvajové linky v ulici Českomoravská i železniční nádraží Praha–Libeň. Místa k parkování zajistí dvoupodlažní podzemní parking centra, který bude mít kapacitu až 1600 míst.

#####Profit z napojení na halu

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!