Golfista dostal míček do jamky jednou ranou a odrazem o vodu | E15.cz

Golfista dostal míček do jamky jednou ranou a odrazem o vodu

ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Německý golfista Martin Kaymer předvedl v tréninku na prestižní Masters nevídané eso, tedy zásah cíle jedinou ranou. Na jamce číslo 16 zahrál plochý úder přes vodní překážku tak, že se míček dotkl hladiny, přesto se dostal na druhé straně na green a ve vzdálenosti 155 metrů nakonec zapadl k obrovskému nadšení diváků do jamky.

„Na šestnáctce je to tady vždycky tak, že diváci člověka prakticky vyhecují, abyste zahráli míč odrazem o vodu,“ uvedl Kaymer na facebooku. „Mně to tentokrát vyšlo, a vlastně tak už mám letos svoji druhou hole in one,“ dodal.

Fantasticky zahraný úder Martina Kaymera

Své první a dosud jediné eso v soutěži zahrál Kaymer počátkem února v Dubaji, na tamním Desert Classic trefil jamku na vzdálenost 170 metrů.

V Augustě začne turnaj ve čtvrtek a sedmadvacetiletý Kaymer, který byl vloni osm týdnů světovou jedničkou a nyní mu v žebříčku patří šesté místo, je na startu popáté. Ještě nikdy ale neprošel cutem.

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.