Kdo Vám chyběl na předchozích MFF KV? JAMESON! | e15.cz

Kdo Vám chyběl na předchozích MFF KV? JAMESON!

www.jameson.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Sklenku irské whiskey Jameson si budete moci vychutnat od 1.7 do 9.7.2011 hned na několika místech v Karlových Varech. Zároveň jsme pro Vás připravili několik skvělých filmových vychytávek.

Jameson Festival Lounge

Hlavní stanoviště pro milovníky irské whiskey a skvělé hudby najdete v průběhu festivalu u hotelu Thermal! Čekají tu navás špičkoví barmani a nejdelší Jameson bar v České republice, u kterého se budete moci za doprovodu skvělých DJ’s nejen z Radia 1 bavit od 10:00 až do 03:00. Vstup do Jameson Festival Lounge je zdarma a navíc na vás několikrát denně čekají speciální „Happy time“, během kterých můžete vyhrát zajímavé ceny.

Jameson Bus

Další exkluzivní místo, kde si budete moct vychutnat sklenku irské whiskey Jameson. Jameson bus letos poprvé zavítá do České republiky. A návštěva stojí za to! Po dobu 45 minut vám budou vaše pití servírovat ti nejlepší odborníci, kteří vás také zasvětí do tajů třikrát destilované whiskey za doprovodu filmové hudby. Vstupenkou do Jameson busu vám bude voucher, který získáte v Jameson Festival Lounge. Sledujte cestu Jameson busu z Irska do České republiky na Facebooku.

Peklo

V tomto klubu si budete též moci vychutnat vynikající Jameson drinky. Peklo je situované přímo v hotelu Thermal a o dobrou zábavu se od 20:00 do 06:00 postarají přední čeští DJ’s.

Vstup do klubu Peklo je zdarma!

Pro aktuální informace z dění sledujte Jameson & Film:
www.jameson.cz

www.facebook.com/jameson.cz

Autor: www.jameson.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery