Travolta a Newton-Johnová po 30 letech nahráli nový klip | E15.cz

Travolta a Newton-Johnová po 30 letech nahráli nový klip

John Travolta a Olivia Newton-Johnová v novém klipu
John Travolta a Olivia Newton-Johnová v novém klipu
• 
ZDROJ: Profimedia.cz

ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
John Travolta a Olivia Newton-Johnová, slavný pár z filmové muzikálové klasiky Pomáda, se po více než 30 letech znovu sešli, aby nazpívali a nahráli společný klip k písni I Think You Might Like It (Myslím, že by se ti to mohlo líbit). Určený je na vánoční album, na němž plejáda hvězd vzdává hold Travoltovu synovi Jettovi, který zemřel v roce 2009.

„Olivia a já jsme vždycky chtěli znovu pracovat společně, ale bylo třeba, aby to byl dobrý projekt, aby to nevyznělo nuceně,“ řekl Travolta australským novinářům.

„Zpívám rád, ale nemám k tomu moc často příležitost,“ dodal Travolta, který pro projekt nazvaný This Christmas zlákal například Barbaru Streisandovou či Tonyho Bennetta. Výtěžek z prodeje alba půjde nadaci Jetta Travolty a nadaci pro boj proti rakovině, kterou má Olivia Newton-Johnová v Melbourne.

Americký herec a jeho australská partnerka ztvárnili hlavní postavy Dannyho a Sandy v muzikálu Pomáda z roku 1978, který se zapsal do paměti mimo jiné i jejich slavným duetem You're the one that I want, jenž se po celém světě prodal v milionech nahrávek.

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video