Na trh míří nové byty společnosti CRESCON | e15.cz

Na trh míří nové byty společnosti CRESCON

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Společnost CRESCON uvádí na trh další projekt exkluzivního bydlení v Praze 4. Půjde o solitérní bytový dům s devíti prostornými bytovými jednotkami, který bude postaven v Braníku v ulici Ve Studeném čp. 4, na okraji lesoparku.

Projekt nabídne bytový dům s pěti nadzemními podlažími a devíti byty. Kromě nejvyššího pátého budou na každém podlaží dva byty. Většinou jsou tvořeny dispozicí 4+kk o výměře přibližně 119 metrů čtverečních, pouze jeden byt v prvním nadzemním podlaží je koncipován jako 3+kk s plochou 86,5 metru čtverečního. Ke každé bytové jednotce náleží prostorná terasa a k bytům v prvním nadzemním podlaží navíc přísluší vlastní předzahrádka. V nejvyšším podlaží domu se rozprostírá jeden 136metrový byt se 100metrovou střešní terasou. Podzemní podlaží bude určeno pro parkovací stání a sklepní kóje.

#####Příjemné okolní prostředí

Bytový dům s promyšleným prostorovým uspořádáním bytů zrealizuje společnost CRESCON v pražské vilové čtvrti Braník. Poloha tohoto projektu zaručuje příjemné okolní prostředí a umožňuje výhled z bytů do širokého okolí. „Tento projekt ideálně spojuje komfortní rodinné bydlení s pohodou a klidem okolní přírody, přitom v dosahu centra i široké občanské vybavenosti,“ říká ředitel developera projektu Jan Jerie. V docházkové vzdálenosti je obchodní centrum Novodvorská Plaza či drobnější obchody v rámci starého Braníka. Odpočinek i sportovní vyžití umožňuje přilehlý lesopark, který se rozkládá na území dolního Braníka a pokračuje až na Lhotku. Další výhodou je blízkost Vltavy, podél které vede cyklostezka z centra Prahy proti proudu řeky až na Zbraslav.

Architektonické a projektové řešení zpracovala, stejně jako u projektu Procházkova 7, renomovaná architektonická kancelář VHE architekta Stanislava Heidlera. Developerský projekt Ve Studeném 4 má v současné době vydané pravomocné územní rozhodnutí. Nyní se zpracovává dokumentace pro stavební povolení a zahajuje prodej bytů. Začátek výstavby je plánován na přelom roku 2009 a 2010, dokončení pak na léto 2011. Celkové investiční náklady budou činit zhruba 80 milionů korun.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video