Navrhněte logo cyklostezky Bečva. Vítěz dostane 40 tisíc | E15.cz

Navrhněte logo cyklostezky Bečva. Vítěz dostane 40 tisíc

nad

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Hledá se logo, které by vystihlo cyklostezku Bečva. Návrhy lze posílat do 30. října.

Od pramene řeky Bečvy až po soutok s řekou Moravou povede cyklostezka Bečva, na které se stále pracuje tak, aby měla kvalitní povrch vhodný pro cyklisty a in-line bruslaře.

Města, kterými povede, už teď myslí na otevření v příštím roce a tak hledají logo, které by cyklostezku nejlépe vystihlo. Proto vyhlásili soutěž na návrh loga cyklostezky Bečva. Logo pak budou používat v propagačních materiálech, v průvodcích a na informačních tabulích.

Podmínky návrhu loga

Návrh loga musí být ve formátu jpg, zhotovený v křivkách a musí obsahovat variantu barevnou, jednobarevnou, černobílou, a to černá na světlém pozadí a bílá na tmavém pozadí. Návrh musí být jednoduchý, aby se dal použít i na tisk na propisky, ale také na informační cedule a velkoplošné reklamy. Musí mít zapamatovatelný vzhled a zachytit celou trasu cyklostezky od prameny řeky Bečvy po soutok s řekou Moravou.

Jeden účastník soutěže o nejlepší návrh může poslat maximálně tři návrhy. Autor vítězného návrhu pak zhotoví logomanulá v hodnotě 40 tisíc korun včetně DPH.

Návrhy lze poslat do 30. října na e-mail jana.pivodova@mu-prerov.cz.

Autor: nad

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.