Nové horské apartmány ve Špindlerově Mlýně čekají na první zákazníky | E15.cz

Nové horské apartmány ve Špindlerově Mlýně čekají na první zákazníky

Společnosti UBM a Multiprojekt Group uvádějí na trh unikátní projekt horských apartmánů ve Špindlerově Mlýně. Projekt s názvem Apartmány Medvědín se nachází doslova pár metrů od dolní stanice sedačkové lanovky lyžařského areálu Medvědín. Objekty s horskými apartmány, jejichž nezaměnitelný architektonický styl pochází ze studia ADNS, jsou citlivě zasazeny do okolní krajiny. Jednopokojové až čtyřpokojové apartmány mají překrásné výhledy na krkonošské hřebeny, sjezdovky Medvědín a Svatý Petr.

Přestože architektura projektu je moderní, respektuje typické místní materiály a prvky, jako je kombinace dřevěné fasády s kamenným obkladem. Architektonické řešení klade důraz zejména na funkčnost interiérů a vysoké realizační standardy. Jmenujme například dřevěné podlahy, dýhované interiérové dveře, sanitární keramiku Laufen a Kaldewei. Sluneční terasy budou vybízet k venkovnímu posezení a relaxaci. Součástí každého apartmánu je jedno parkovací stání a sklep v suterénu. Maximální pohodlí zajistí hlavní recepce a relaxační zóna pro dospělé a děti.

Ceny 108 apartmánů se pohybují od 2,4 milionu korun za jednopokojové apartmány o výměře 34 metrů čtverečních až 9,9 milionu korun za čtyřpokojové apartmány o rozloze téměř 150 metrů čtverečních 2 (bez DPH). Jednotlivé objekty mezi sebou vytvářejí vnitřní prostor, který bude sloužit k odpočinku i k různorodým sportovním aktivitám. Předpokládané dokončení projektu je plánováno na 2. čtvrtletí roku 2013. Margund Schuh, ředitelka společnosti UBM Bohemia, k projektu Apartmány Medvědín uvedla: „Špindlerův Mlýn je díky své široké nabídce celoročních outdoorových aktivit, zejména pak v zimní sezóně, jedno z nejpopulárnějších tuzemských rekreačních středisek. Češi hory milují a Medvědín je pro vyznavače sportu a aktivního životního stylu pojem. Proto jsme přesvědčeni, že navzdory současné ekonomické situaci promítající se i do realitního trhu si Apartmány Medvědín své zájemce najdou. Důvodem je především unikátní lokalita pár metrů od sjezdovky. Pro některé budoucí majitele mohou být apartmány také velmi dobrou investiční příležitostí.“

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!