Ostrov chce do ligy | E15.cz

Ostrov chce do ligy

Petr Gono

Baráž o postup do druhé ligy hokejistům Realisticu utekla o jediné místo.

Na krajské derby s Baníkem Sokolov musí v příštím roce hokejisté Realisticu zapomenout. V premiérové sezoně v Krajské hokejové lize chtěli v Ostrově alespoň do baráže. „Cíl se nám bohužel nepodařilo splnit. Skončili jsme až třetí, ale i tak si myslím, že jsme odehráli dobrou sezonu,“ říká ostrovský kapitán Rudolf Mudra. Na druhý Slovan Louny ztratili svěřenci Martina Černého bod a na postupující Kadaň dalších pět bodíků. „V zápasech s nimi jsme přitom bodovali,“ kroutí hlavou Mudra.
Postup Realisticu podle něj utekl v utkáních s Lovosicemi a Bílinou. „Takové soupeře bychom měli porážet, jenže jsme prohráli,“ povzdychne si.
Do další sezony chce vedení Realisticu tým vhodně doplnit a trochu omladit. „Chtěli bychom přivést pár mladších hráčů. Někoho už máme rozjednaného, ale není to dotažené do konce. Tito kluci by nám měli pomoci v boji o baráž o druhou ligu, do které se zase budeme chtít dostat,“ říká předseda klubu René Hromádka.

Autor: Petr Gono

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.