Ředitel silnic a dálnic byl odvolán kvůli mostu ve Skřečoni | E15.cz

Ředitel silnic a dálnic byl odvolán kvůli mostu ve Skřečoni

Ministr dopravy Vít Bárta odvolal ředitele silnic a dálnic Alfréda Brunclíka kvůli zastavené stavbě nového mostu ve Skřečoni.

Ředitel silnic a dálnic Alfréd Brunclík podle vyjádření ministra dopravy Víta Bárty udělal tragickou chybu, když navrhl na seznam dvanácti zastavených staveb právě most v Bohumíně - Skřečoni. „Potvrzuje se, co jsem říkal od samého začátku, že pan ministr nedostal správné informace. Myslím, že občané Bohumína pana ministra pochopí a za to, že dokáže přiznat omyl a vyvodit z něj závěry mu můžeme společně zatleskat. Odvolání generálního ředitele Ředitelství silnic a dálnic nám dává šanci na to, že most bude dokončen. Ukazuje se, že stojí za to bojovat společně s občany za dobrou věc,“ uvedl starosta Bohumína Petr Vícha. Obyvatelé Bohumína už v minulém týdnu sepisovali petici, ve které s pozastavením stavby nesouhlasili. Podepsalo se na ni více než osm tisíc lidí.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.