RSČS rozšiřuje svou franšízovou síť o další pobočky | E15.cz

RSČS rozšiřuje svou franšízovou síť o další pobočky

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Realitní společnost České spořitelny (RSČS) otevřela od dubna 2011 již osm nových franšíz. Na nedávno otevřenou pobočku ve Zlíně nyní navazuje franšízovými partnery v Praze 2, v Praze 6 – Dejvicích a také v centru Kladna. RSČS jedná o rozšíření své franšízové sítě s dalšími sedmi pobočkami.

„Úspěšně jsme dokončili převod obchodní činnosti centrály do pražské franšízy RSČS/Agena reality. Nyní se proto maximálně soustředíme na řízení a rozvoj naší franšízové sítě. I přes velký počet nových franšíz rozhodně nepolevujeme v zájmu o získání dalších spolupracovníků. Naším cílem je být ve většině velkých měst a v příštím roce nabízet klientům služby v celkem 35 pobočkách,“ říká Miloš Červenka, obchodní ředitel Realitní společnosti České spořitelny.

Novým franšízantem se stala RSČS/Prodejní centrum s.r.o. sídlící v Praze 6 přímo na Vítězném náměstí. Pobočka se poprvé otevřela veřejnosti v pondělí 21. listopadu 2011. Vedle Prahy 6 a okolních městských částí se zaměřuje zejména na severozápadní okraj metropole a přilehlé obce. Druhou novou pražskou franšízou je společnost RSČS/Lanata s.r.o., kterou klienti najdou od ledna 2012 v Praze 2 v Jugoslávské ulici přímo v pobočce České spořitelny. Vedle starších nemovitostí a nových bytů a domů z developerských projektů pobočka nabízí i výkup nemovitostí. Plánuje také vlastní developerskou činnost a vyhledávání nemovitostí v zahraničí. Klienti již nyní mohou navštívit novou kladenskou franšízu RSČS. Ta působí pod názvem RSČS/Fresh Reality, s.r.o. a sídlí přímo v pobočce České spořitelny na náměstí Svobody.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video