Skanska prodala projekt City Green Court za 53,7 mil EUR | e15.cz

Skanska prodala projekt City Green Court za 53,7 mil EUR

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Skanska podepsala smlouvu o prodeji kancelářského projektu City Green Court v Praze společnosti Deka Immobilien za 53,7 mil EUR. Transakce bude vykázána ve druhém čtvrtletí roku 2012 a převzetí je plánováno ve čtvrtém čtvrtletí roku 2012.

Společnost Skanska dokončí projekt ve druhém čtvrtletí roku 2012. Budova je nyní z 95 procent pronajata a nájemci, jimiž jsou PwC, GlaxoSmithKline a Skanska, se nastěhují do budovy ještě před koncem letošního roku. City Green Court je prvním kancelářským projektem v České republice, který obdržel precertifikaci LEED Platinum.

Kancelářská budova se nachází v zavedené obchodní čtvrti v Praze 4 – Pankrác. Na osmi podlažích nabízí zhruba 17,300 metrů čtverečních pronajímatelné plochy (16,300 kancelářské/obchodní plochy). Projekt je v těsné blízkosti stanice metra, nákupního centra a mnoha restaurací.

„City Green Court je důkazem toho, že Skanska staví atraktivní budovy jak pro nájemce tak i investory. Jsme rádi, že právě společnost Deka se rozhodla investovat do našeho projektu. Nyní se budeme soustředit na další možnosti rozvoje v této lokalitě,“ říká Britta Cesar-Munck, výkonná ředitelka Skanska Property Czech Republic.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery