UTi prodloužila pronájem v Prologis Parku Budapešť - Sziget | E15.cz

UTi prodloužila pronájem v Prologis Parku Budapešť - Sziget

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Společnost UTi Hungary Logistics LLC prodloužila nájemní smlouvy na 20 589 čtverečních metrů industriálních ploch v Prologis Parku Budapešť – Sziget. Nemovitost se nachází v distribučním parku umístěném 17 kilometrů jižně od centra maďarské metropole. Oznámila to společnost Prologis.

„Se společností Prologis v Maďarsku máme dlouhodobě vynikající obchodní vztahy. Kromě poskytnutí moderní strategicky umístěné distribuční nemovitosti, společnost Prologis svým profesionálním přístupem vždy dokázala splnit naše specifické požadavky a vyhovět potřebám našeho každodenního fungování,“ řekl výkonný ředitel Uti pro východní Evropu Zoltán Bagyinszki.

„Tato transakce je skvělým důkazem osvědčeného konceptu uspokojování potřeb klientů poskytujících logistické služby koncovým zákazníkům,“ řekl viceprezident společnosti Prologis pro Maďarsko a Rumunsko László Kemenes. „UTi je považován za experta na poli poskytování řešení pro dodavatelský řetězec a my jsme pyšní, že si nás vybrali, jakožto poskytovatele nemovitostí v Maďarsku,“ dodává.

Prologis Park Budapešť - Sziget sestává ze sedmi budov o celkové rozloze přes 120 000 m2 distribuční a s tím související kancelářské plochy a dalších 50 000 m2 plochy připravené k další výstavbě. Park se nachází u dálnice M0 a nabízí rychlý přístup k letišti a maďarské síti dálnic.Dalšími zákazníky společnosti Prologis v parku jsou ADR Logistics, DHL, EG TM, Filtrona, KS Spedition, NCR, Quadrant, Rhenus a Schneider Electric.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video