V projektu Tulipa Rokytka prodáno přes polovinu bytů | E15.cz

V projektu Tulipa Rokytka prodáno přes polovinu bytů

Rezidenční projekt Tulipa Rokytka v Praze 9 – Vysočanech již prodal 55 procent bytů. Ve čtvrtek 20. září bude představen vzorový byt, jehož interiéry navrhla designérka Magdalena Hopkins. Oznámila to společnost AFI Europe Czech Republic.

„Největší zájem je o byty 2+kk a 3+kk s velikostí kolem 57 a 80 čtverečních metrů,“ říká obchodní a marketingová manažerka AFI Europe Elena Pisotchi. Pro další zájemce o bydlení v druhé fázi tohoto rezidenčního projektu je na 20. září připraven Den otevřených dveří s prohlídkou uvedeného vzorového bytu a ukázkou typových bytů 3+kk a 1+kk.

Tulipa Rokytka se nachází u stanice metra Českomoravská a v blízkosti stanice metra Vysočanská. Kromě metra jsou v docházkové vzdálenosti také stanice tramvají a nádraží Praha – Libeň. Pár minut chůze od bytů je i obchodní centrum Galerie Harfa se supermarketem a 160 obchody, službami, restauracemi, kavárnami a DinoParkem. K odpočinku lákají dva blízké veřejné parky Rokytka a Podviní, které lze kromě procházky využít i pro jízdu na kole na nových cyklostezkách. V docházkové vzdálenosti je i zdravotnické středisko a školy. Developerem je AFI Europe a společnost CASTA, která je zároveň generálním dodavatelem; architektem je společnost LOXIA.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!