Ve vlakové stanici v Hustopečích bylo v noci rušno | E15.cz

Ve vlakové stanici v Hustopečích bylo v noci rušno

nad

Na nádraží se před třetí hodinou ráno srocovalo padesát až sedmdesát lidí a rozbíjeli lavičky.

„Deset minut před třetí hodinou ráno jsme 25. srpna přijali oznámení z vlakové stanice Hustopeče nad Bečvou o tom, že se u nádraží srocuje asi padesát až sedmdesát lidí, kteří rozbíjejí lavičky a dělají nepořádek,“ informovala policejní mluvčí Irena Urbánková.

Když policisté přijeli na místo, lidé z této skupiny nasedaly do aut, kterými přijely. Nikdo z nich se v době příjezdu hlídky již ničeho nedopouštěl. „Vozidla i s osádkami se rozjela z místa pryč několika směry, proto přítomná policejní hlídky požádala o součinnost jiných hlídek, které vyjely na místo,“ uvedla mluvčí.

Několik aut jelo směrem na Hranice, kde je policisté zastavili a zkontrolovali. „Nikdo z kontrolovaných se však k incidentu na vlakovém nádraží v Hustopečích nevyjádřil. Policisté zkontrolovali vlakové nádraží a zjistili, že poškozené jsou dvě lavičky a dřevěný přístřešek na kola, škoda je zhruba tři tisíce korun,“ dodala mluvčí. Případ policisté řeší jako přestupek proti majetku.

Autor: nad

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.