Zprávy ze ZOH 2010: Závod se blíží | E15.cz

Zprávy ze ZOH 2010: Závod se blíží

Z Vancouveru Zdeněk Šafář

Z Vancouveru zdraví a píše exkluzivně pro Sedmičku Zdeněk Šafář. Čtenáře zdraví také Tomáš Kraus a celý support českého skicrossového teamu.

Vancouver, 18. 2. 2010 Začíná přituhovat, závod o zlato už se jede za tři dny. Za sebou máme dlouhou proceduru testování lyží, struktur a vosků na zdejším netypickém sněhu. Při tom všem jsme ještě stíhali tréninky startů a zkoušky lyžařské techniky, do toho posilovnu. Bylo toho fakt dost, takže teď maličko zkusíme vypnout a neupínat se všemi smysly jen k závodu.

Včera jsme dokonce stihli hokejový zápas se Slovenskem, což byl, zvláště po výsledku 3:1, prima relax. Mimochodem, věřte, že vůbec nebylo snadné získat lístky!

Dnes (18. 2.) nás čeká ještě trénink startů ve středisku Grouse a pak hned dva tréninky v dějišti závodu Cypress Mountain. Podle toho, co jsem viděl při závodě snowboardcrossu, bude trať podobná jako loni, takže docela nářez. Fanoušci si opravdu přijdou na své!

Autor: Z Vancouveru Zdeněk Šafář

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.